606 600 110 | 724 150 477
  • Napište nám
  • hronek.tomas@seznam.cz
  • zdendafenik@seznam.cz

Jak probíhá montáž oken a dveří?

1. Výběr oken a dveří

Nejprve si z našeho katalogu vyberete, jaká okna a dveře by Vám nejlépe vyhovovaly. Existuje mnoho různých profilů oken i dveří s různými vlastnostmi. Stejně tak existuje i mnoho materiálů pro výrobu - máme okna plastová, dřevěná, hliníková i kombinovaná. V nabídce je také mnoho barevných provedení, dekorativní skla a další. Vše naleznete v katalogu od nás. Rádi s Vámi samozřejmě vše probereme a doporučíme vhodné řešení. Chápeme, že možností je spousta a sami jsme namotnovali už tisíce oken a dveří, takže můžeme doporučit například nejméně problémové profily apod. Neváhejte nás kontaktovat.

2. Zaměření

Po úvážlivém výběru Vašich nových oken a dveří je na řadě zaměření přímo na místě montáže. Všechny stavební otvory pečlivě zaměříme a vše si zapíšeme.

3. Výroba

Po zaměření příchází na řadu zadání do výroby, která obvykle trvá několik týdnů.

4. Dodávka a montáž

Jakmile jsou Vaše okna a dveře hotové, domluvíme si termín montáže. Samotná montáž trvá obvykle jeden den pro běžný rodinný dům, ale samozřejmě záleží na rozsahu dodávky a valikosti domu. Montujeme i velké průmyslové haly, panelové domy, školy a podobně - tam je samozřejmě montáž delší. Po montáži oken, dveří a parapetů provedeme také zednické začištění, aby všechno vypadalo tak, jak má. Následně ještě namontujeme veškeré další objednané příslušenství jako jsou žaluzie nebo sítě proti hmyzu.